if_photoif_put_inmenu
ТОВ "ПБК "ФБС"
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 114-30-05 Показати
+38 (050) +38 (050) 075-74-08 Показати

Гарантія

Контроль якості
 

Дотримання європейських стандартів безпеки і якості - наш пріоритет.

Саме тому заводи, що виробляють продукцію під торговою маркою «Бетон від Ковальської», одними з перших в будівельній галузі отримали сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001: 2008.

Систематичний контроль якості проходить на всіх етапах виробництва: вхідний контроль, операційний контроль, вихідний контроль.

Вхідний контроль: проведення фізико-механічних випробувань і визначення придатності сировини для використання у виробництві будівельних сумішей відповідно до встановлених стандартів і проектними вимогами;

Операційний контроль: фізико-механічні випробування якостей товарних сумішей, так і отверділих бетонів і розчинів. Тверді зразки перевіряються на міцність, водонепроникність, стійкість до стирання;

Вихідний контроль: перевірка на етапі виходу будівельних сумішей з бетонозмішувальної установки або на будівельних майданчиках; зберігання проб будівельних сумішей в сховищах лабораторії для подальшої перевірки та контролю.

Як на об'єктах власного будівництва, так і за бажанням замовників, здійснюється неруйнівний контроль міцності бетонів в конструкціях. При необхідності проводиться відбір проб безпосередньо з конструкцій. Все це в поєднанні з нашою відповідальністю дозволяє споживачам бути впевненими в бездоганній якості продукції, що випускається під брендом «Бетон від Ковальської».

beton - копия.jpg Важливим аспектом у підході до процесів виробництва є дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Ми піклуємося про екологію і здоров'я мільйонів людей, що проживають в будинках, споруджених із залученням продукції ТМ «Бетон від Ковальської»:

- Продукція виготовляється тільки з екологічно чистої сировини і проходить радіологічний контроль
  
- Власні лабораторії підприємств стежать за хімічним змістом усіх без винятку складових бетонних сумішей

На всіх заводах встановлені:

- Сучасні технології фільтрації, що запобігають потраплянню цементного пилу в атмосферу;

- Спеціальні системи дощової каналізації, обладнані високоефективними очисними комплексами;

- Обладнання з переробки залишків бетону, яке дозволяє повторно використовувати «технічну» воду, що утворюється при виробництві.

Зазначена система «рециклінгу» дозволяє оптимізувати витрати води на підприємствах і заощадити кілька десятків тисяч тонн на рік. Крім цього вдається мінімізувати кількість твердих відходів бетонного виробництва.

Управління екологічним станом на підприємствах здійснюється на декількох рівнях: розробляються й удосконалюються екологічні програми, впроваджена система екологічного менеджменту, здійснюється безперервний екологічний моніторинг.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×